Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

MM Cars Kościuszki Sp. z o.o.

Oddział Zabrze
Ulica Wolności 153
41-800 Zabrze

Kontakt telefoniczny
327574451
Kontakt mailowy
mitsubishi.salon.zabrze@mmcars.pl
mitsubishi.serwis.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia

Salon
pn. - pt.: 9:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00


Serwis
pn. - pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 8:00 - 14:00

 

 

Salon

 

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych
Krzysztof Lach
tel. 668 892 235
k.lach@mmcars.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych
Karolina Kopertowska
tel. 665 391 668
k.kopertowska@mmcars.pl

 

 

Serwis i Dział blacharsko - lakierniczy

 

Kierownik działu posprzedaży
Tomasz Stachowicz
Tel. 609 851 895
t.stachowicz@mmcars.pl

 

Kierownik działu części
Adam Czenczek
tel. 606 858 330
a.czenczek@mmcars.pl

 

Doradca Serwisowy
Maciej Boruszewski
tel. 606 858 331
m.boruszewski@mmcars.pl

 

Dział likwidacji szkód
Piotr Sobel
tel.509 265 004
p.sobel@mmcars.pl