Niepokorny buntownik

Dążąc do celu nie chcesz poruszać się wydeptanymi ścieżkami? Z satysfakcją wyznaczasz nowe szlaki na bezdrożach? Jesteś niepokornym buntownikiem, takim jak Eclipse Cross – przełomowy samochód w historii Mitsubishi. To ukoronowanie stuletniej tradycji w produkcji samochodów i jednocześnie otwarcie jej nowego etapu. Łączy w sobie wszystko, co w Mitsubishi najlepsze: ostrą stylizację, dynamiczną jazdę i przyjazną technikę. Nie bez powodu jego kolorem jest energetyczna czerwień.

model_mini_EclipseCross.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%

  Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

  Smartphone Link Display Audio (SDA)

  Smartphone Link Display Audio (SDA)

  Jedź dokąd chcesz i kiedy chcesz. Odkrywaj nowe miejsca i nową muzykę. Smartphone-link Display Audio (SDA) pomaga Ci odnaleźć takie momenty. W celu zwiększenia bezpieczeństwa możesz obsługiwać ustawienia map, odtwarzacz muzyczny i telefon za pomocą poleceń głosowych.
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Podgrzewane fotele

  Podgrzewane fotele

  Fotel kierowcy, fotel pasażera z przodu oraz dwa skrajne miejsca na tylnej kanapie mają podgrzewane siedziska i oparcia. Do włączania i wyłączania ogrzewania służą łatwo dostępne przyciski.

  Szklany panoramiczny dach

  Szklany panoramiczny dach

  Eleganckie podwójne okno dachowe z funkcją otwierania pozwala wpuścić słońce i wiatr do kabiny. Każde z okien wyposażone jest w roletę przeciwsłoneczną sterowaną osobno.

  Kontroler typu touchpad

  Kontroler typu touchpad

  Kontroler typu Touchpad do zarządzania systemem multimedialnym, umożliwia intuicyjną obsługę stacji multimedialnej SDA. Panel jest kompatybilny z wybranymi systemami operacyjnymi telefonów komórkowych.